...
HPE

سرور HPE ProLiant DL380 G9

HPE ProLiant DL380 G9 Server

استوک
  • برند:HPE
  • مدل سرور:DL380
  • نسل سرور:G9
  • نوع سرور:رک مونت
پاک کردن

سرور HPE ProLiant DL380 G9

HP DL380 G9 - 15LFF Used 2x E5 - 2620 v3 2x HP 8GB 2400T DDR4 Ram HP P840 4GB Raid Controller 4x HGST 4TB 6G 7.2K SAS HDD Used 2x HP 800w PS

  • کانفیگ پیشنهادی: کانفیگ 4
۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید

سرور HPE ProLiant DL380 G9

HP DL380 G9 - 8SFF Used 2x E5 - 2699 v3 2x HP 32GB 2133P-L DDR4 Ram HP H240ar Raid Controller 2x HP 300GB 6G 10K SAS HDD Used 2x HP 1.2TB 12G 10K SAS HDD Used 2x HP 500w PS G9

  • کانفیگ پیشنهادی: کانفیگ 3
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید

سرور HPE ProLiant DL380 G9

HP DL380 G9 8SFF Used 2x E5 2687w v4 6x HP 16GB 2400T DDR4 RAM HP P440AR 2GB RAID CONTROLLER 4X HP 1.2TB 12G 10K SAS HDD USED 2X HP 800W PS G9

  • کانفیگ پیشنهادی: کانفیگ 2
۲۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید

سرور HPE ProLiant DL380 G9

HP DL380 G9 26SFF 2X E5-2699 V3 4X HP 32GB 2133P-L DDR4 RAM HP P440ar 2GB RAID CONTROLLER 2X HP 480GB 6G SAS SSD USED 24X HGST 600GB 6G 10K SAS HDD USED 2X HP 800W PS G9

  • کانفیگ پیشنهادی: کانفیگ 1
۳۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
افزودن به سبد خرید

لطفا یکی از گزینه های محصول را انتخاب کنید.

  • تحویل در 1 روز کاری
  • با توجه به سقف ۵۰ میلیون تومانی درگاه پرداخت اینترنتی، برای خرید محصولات بالای 50 میلیون تومان با شماره 02191097707 تماس بگیرید.
  • بازگشت کالا در فقط در صورت بازنشدن پلمب کالا امکان‌پذیر است.
  • کالای اورجینال ضمانت اصالت کالا

  • پرداخت در محل بعد از دریافت کالا

  • پشتیبانی 24 ساعته در روز های کاری

  • ارسال به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن

  • بسته بندی ایمن سلامت فیزیکی کالا

HPE PROLIANT | RACK SERVER

خرید سرور HP DL380 G9؛ بررسی قیمت، مشخصات و کانفیگ

سرور HPE ProLiant DL380 Gen9 یا همان HP DL380 G9، یک سرور رکمونت 2 یونیت با پشتیبانی از دو پردازنده Intel Xeon E5-2600 v3/v4، حافظه DDR4 ECC و گزینه‌های متنوع ذخیره‌سازی SAS و SATA است. این مدل در بازار سرورهای استوک، برای شرکت‌هایی که به زیرساخت سازمانی با بودجه کنترل‌شده نیاز دارند، همچنان قابل بررسی است.

فرابرد تک این سرور را در کانفیگ‌های متفاوت از نظر CPU، رم، RAID Controller، تعداد هارد و شاسی SFF یا LFF معرفی می‌کند. بنابراین قیمت سرور DL380 G9 به مشخصات واقعی کانفیگ انتخاب‌شده بستگی دارد و نمی‌توان برای تمام نسخه‌های آن یک قیمت ثابت در نظر گرفت.

اگر برای مجازی‌سازی، حسابداری، فایل‌سرور، Domain Controller یا سرویس‌های داخلی شرکت قصد خرید دارید، انتخاب درست کانفیگ اهمیت بیشتری از خرید سرور با بیشترین تعداد هسته یا کمترین قیمت دارد.

2U
رکمونت
2 CPU
Xeon E5 v3/v4
24 DIMM
DDR4 ECC
iLO 4
مدیریت از راه دور

بررسی HPE DL380 Gen9؛ آیا سرور G9 هنوز ارزش خرید دارد؟

سرور DL380 G9 از خانواده ProLiant شرکت HPE است و برای استفاده در رک‌های استاندارد و محیط‌های سازمانی طراحی شده است. پشتیبانی از دو پردازنده، حافظه ECC، کنترلرهای ذخیره‌سازی مختلف، مدیریت iLO و قابلیت توسعه سخت‌افزار، این مدل را برای مجموعه‌هایی با زیرساخت موجود یا بودجه محدود قابل بررسی می‌کند.

یکی از مزیت‌های خرید سرور استوک HP DL380 G9 امکان انتخاب کانفیگ متناسب با بودجه است. برای مثال، یک شرکت با نرم‌افزار مالی سبک الزاماً به قوی‌ترین پردازنده Xeon E5 نیاز ندارد؛ در مقابل، یک مجموعه دارای چندین ماشین مجازی ممکن است از رم بیشتر و SSD مناسب سود بیشتری ببرد.

بااین‌حال، این سرور متعلق به نسل قدیمی‌تر است. برای پروژه‌های جدید با الزامات امنیتی، سیستم‌عامل و پشتیبانی بلندمدت، باید نسل‌های جدیدتر مانند DL380 Gen10 و Gen11 را نیز مقایسه کرد.

DL380 G9 را برای چه پروژه‌ای پیشنهاد می‌کنیم؟

برای سرویس‌های داخلی، نرم‌افزارهای اداری، فایل‌سرور، آزمایشگاه مجازی‌سازی و بعضی پروژه‌های سازمانی با بودجه کنترل‌شده قابل بررسی است. برای سامانه‌های بسیار حساس، پردازش سنگین یا نیازمند پشتیبانی رسمی جدید، ابتدا الزامات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را ارزیابی کنید.

جدول مشخصات فنی سرور HPE ProLiant DL380 Gen9

جدول زیر مشخصات پلتفرم DL380 Gen9 را نشان می‌دهد. قطعات نصب‌شده، ظرفیت رم، تعداد Bay و کنترلر در کانفیگ‌های مختلف یکسان نیستند.

مشخصات HPE DL380 Gen9
برند و مدل HPE ProLiant DL380 Gen9 / G9
فرم‌فاکتور Rackmount 2U
تعداد سوکت CPU 2 سوکت پردازنده
خانواده پردازنده Intel Xeon E5-2600 v3 / v4
چیپست Intel C610 Series
نوع رم DDR4 ECC RDIMM / LRDIMM
تعداد اسلات رم 24 DIMM در حالت دو پردازنده
حداکثر حافظه RDIMM تا 768GB با ماژول‌های سازگار
حداکثر حافظه LRDIMM تا 3TB در کانفیگ پشتیبانی‌شده
سرعت رم تا DDR4-2400؛ وابسته به CPU و چیدمان DIMM
نوع درایو SAS / SATA HDD و SSD در کانفیگ سازگار
شاسی ذخیره‌سازی SFF / LFF با کیت‌های متفاوت
حداکثر Bay قابل پیکربندی 26SFF یا 15LFF در نسخه‌های دارای کیت مناسب
کنترلر ذخیره‌سازی B140i / H240ar / P440ar / P840 و گزینه‌های سازگار دیگر
شبکه داخلی رایج Embedded 4 × 1GbE، با امکان توسعه
اسلات توسعه PCIe 3.0؛ تعداد وابسته به Riser و کانفیگ
مدیریت سرور HPE iLO 4
پاور HPE Flex Slot؛ امکان پاور دوم Redundant
وضعیت عرضه این صفحه استوک / Used
گارانتی و تحویل مطابق کانفیگ انتخابی و شرایط پیش‌فاکتور
منبع مشخصات پلتفرم

مشخصات سقف رم، شاسی، پردازنده و گزینه‌های ذخیره‌سازی بر اساس QuickSpecs رسمی HPE هستند. برای تأیید پشتیبانی قطعات در کانفیگ دلخواه، از
مشخصات رسمی DL380 Gen9
کمک بگیرید.

تفاوت DL380 G9 8SFF، 15LFF و 26SFF چیست؟

سرور DL380 Gen9 با آرایش‌های مختلف جایگاه هارد عرضه شده است. این تفاوت هنگام خرید اهمیت زیادی دارد؛ زیرا ظرفیت ذخیره‌سازی نهایی، نوع دیسک قابل نصب، تعداد کنترلر و فضای توسعه دستگاه را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

DL380 G9 8SFF

دارای هشت جایگاه اصلی 2.5 اینچی در پیکربندی متداول. مناسب برای مجموعه‌هایی که از HDD یا SSD سروری با فرم‌فاکتور SFF استفاده می‌کنند.

در بعضی نسخه‌ها امکان توسعه تعداد جایگاه‌ها با کیت‌های مخصوص وجود دارد؛ این قابلیت باید از نظر شاسی و قطعات نصب‌شده بررسی شود.

DL380 G9 15LFF

در نسخه دارای کیت مناسب، ۱۲ جایگاه 3.5 اینچی در جلو و سه جایگاه LFF در پشت دستگاه ارائه می‌شود.

برای فایل‌سرور و نگهداری حجم بالاتر داده قابل بررسی است. نصب سه درایو عقب می‌تواند فضای Riser دوم را اشغال کند.

DL380 G9 26SFF

در کانفیگ مجهز، شامل ۲۴ جایگاه SFF جلویی و دو جایگاه SFF در پشت سرور است.

برای پروژه‌های نیازمند تعداد زیاد دیسک یا آرایه ذخیره‌سازی قابل بررسی است. کنترلر، Expander، کابل‌کشی و پاور باید با تعداد درایوها هماهنگ باشند.

نکته خرید بسیار مهم

عبارت‌های 15LFF و 26SFF تعداد جایگاه‌های قابل پیکربندی را توصیف می‌کنند، نه اینکه تمام آن‌ها حتماً همراه با هارد تحویل داده شوند. تعداد و ظرفیت دیسک‌های نصب‌شده باید دقیقاً در کانفیگ سفارش مشخص شود.

پردازنده مناسب برای سرور HP DL380 G9

سرور DL380 Gen9 از خانواده پردازنده‌های Intel Xeon E5-2600 v3 و v4 پشتیبانی می‌کند. این پردازنده‌ها از نظر تعداد هسته، فرکانس، حافظه کش و توان مصرفی با یکدیگر متفاوت‌اند.

برای برنامه‌های اداری و سرویس‌های کم‌مصرف، انتخاب پردازنده‌ای با تعداد هسته کمتر ممکن است کافی باشد. برای مجازی‌سازی و اجرای چند سرویس همزمان، تعداد هسته، فرکانس و ظرفیت رم باید متناسب با بارکاری مشخص شوند.

نمونه‌هایی از پردازنده‌های این خانواده شامل E5-2620 v3، E5-2680 v4، E5-2699 v3 و E5-2699 v4 هستند؛ اما سازگاری، توان حرارتی و نیاز به خنک‌کننده مناسب باید در کانفیگ بررسی شوند.

آیا می‌توان CPU v3 و v4 را با هم نصب کرد؟

خیر. ترکیب پردازنده‌های E5-2600 v3 و v4 در یک سرور پشتیبانی نمی‌شود. برای کانفیگ دو پردازنده‌ای باید از پردازنده‌های سازگار و هماهنگ استفاده شود. همچنین قبل از ارتقا به v4 باید Firmware و شرایط سخت‌افزاری دستگاه بررسی شوند.

رم سرور HP DL380 G9؛ ظرفیت، فرکانس و نحوه ارتقا

DL380 G9 از حافظه‌های DDR4 ECC RDIMM و LRDIMM سازگار استفاده می‌کند. در پیکربندی دو پردازنده‌ای، مجموعاً ۲۴ اسلات رم در دسترس قرار می‌گیرد؛ یعنی ۱۲ اسلات برای هر پردازنده.

طبق QuickSpecs، سقف حافظه در پیکربندی‌های پشتیبانی‌شده با RDIMM تا 768GB و با LRDIMM تا 3TB است. این سقف‌ها صرفاً با چیدمان مشخص، ماژول سازگار، پردازنده و Firmware مناسب قابل دستیابی‌اند.

در خرید یا ارتقای رم، صرف درج عبارت DDR4 کافی نیست. ظرفیت هر ماژول، نوع RDIMM یا LRDIMM، Rank، سرعت و چیدمان در کانال‌های حافظه باید با پیکربندی دستگاه مطابقت داشته باشد.

برای سرویس‌های اداری

حافظه 32 یا 64GB می‌تواند نقطه شروع بررسی باشد؛ مقدار نهایی براساس نرم‌افزار و تعداد کاربران تعیین می‌شود.

برای مجازی‌سازی

128GB یا بیشتر، بسته به تعداد VMها و مصرف حافظه آن‌ها قابل بررسی است. ظرفیت رم باید از مصرف واقعی محاسبه شود.

برای مشاهده سایر گزینه‌های ارتقا، دسته
خرید رم سرور HPE
را بررسی کنید.

کنترلر RAID سرور DL380 G9؛ تفاوت P440ar، H240ar و P840

یکی از مهم‌ترین بخش‌های کانفیگ سرور DL380 Gen9، کنترلر ذخیره‌سازی است. در بعضی کانفیگ‌ها از HPE Smart Array P440ar یا P840 استفاده می‌شود و برخی نسخه‌ها به H240ar Smart HBA مجهز هستند.

این کنترلرها از نظر تعداد اتصال، قابلیت‌های RAID، حافظه کش و طراحی کاربرد متفاوت‌اند؛ بنابراین صرف اینکه روی سرور «RAID Controller» نصب شده است، برای ارزیابی عملکرد کافی نیست.

کنترلر تفاوت کلیدی
HPE B140i کنترلر داخلی SATA برای کاربردهای پشتیبانی‌شده؛ جایگزین یک کنترلر SAS حرفه‌ای نیست
HPE H240ar Smart HBA با حالت HBA و RAID ساده؛ بدون پشتیبانی از ماژول کش شتاب‌دهنده
HPE P440ar کنترلر Smart Array با گزینه کش FBWC و قابلیت‌های RAID متناسب با نسخه
HPE P840 کنترلر Smart Array با اتصال و قابلیت‌های متفاوت؛ مناسب برخی کانفیگ‌های ذخیره‌سازی توسعه‌یافته

اگر هدف اجرای دیتابیس یا ماشین‌های مجازی روی آرایه RAID است، وجود کش سالم، وضعیت باتری یا خازن محافظ کش و نحوه تنظیم کنترلر باید بررسی شود.

برای اطلاعات بیشتر، مقاله
آموزش RAID بندی سرور HP در HPE SSA
و دسته
باتری سرور HPE
را ببینید.

هارد و SSD مناسب برای سرور HP DL380 G9

سرور DL380 G9 بسته به نوع شاسی و کنترلر، از گزینه‌های مختلف ذخیره‌سازی SAS و SATA پشتیبانی می‌کند. در مدل‌های SFF معمولاً هاردهای 2.5 اینچی و در مدل‌های LFF هاردهای 3.5 اینچی بررسی می‌شوند.

برای فایل‌سرور و آرشیو، ظرفیت و هزینه ذخیره‌سازی اهمیت زیادی دارند. در مقابل، برای دیتابیس یا ماشین‌های مجازی با درخواست‌های تصادفی متعدد، استفاده از SSD Enterprise سازگار می‌تواند تأخیر را نسبت به HDD کاهش دهد.

پیش از انتخاب SSD یا HDD باید نوع Backplane، Carrier، مدل کنترلر و پارت‌نامبرهای پشتیبانی‌شده بررسی شوند. هر SSD با اندازه 2.5 اینچ الزاماً در تمام پیکربندی‌های DL380 G9 مورد تأیید HPE نیست.

هارد HDD سرور

برای ظرفیت بالاتر، نگهداری فایل و بعضی آرایه‌های سازمانی.

مشاهده هارد سرور HPE ←

SSD سروری

برای سیستم‌عامل، سرویس‌های حساس به تأخیر و بارکاری‌های I/O متناسب.

مشاهده SSD سرور ←

سرور HP DL380 G9 برای چه کاربردهایی مناسب است؟

سرور حسابداری و ERP

برای نرم‌افزارهای مالی، حسابداری و سرویس‌های داخلی با ظرفیت پردازشی و رم متناسب.

مجازی‌سازی

برای ماشین‌های مجازی با بارکاری کنترل‌شده، مشروط به سازگاری Hypervisor، CPU و Storage.

فایل‌سرور سازمانی

ذخیره و اشتراک فایل‌های کاری با شاسی SFF یا LFF مناسب و سیاست RAID و بکاپ صحیح.

سرویس‌های شبکه

برای Domain Controller، DNS، DHCP و بعضی سرویس‌های داخلی در صورت تأیید الزامات نرم‌افزاری.

در هر یک از این کاربردها، تعداد کاربران، حجم اطلاعات، رشد آینده، زمان دسترس‌پذیری موردنیاز و سیاست امنیتی باید پیش از خرید مشخص شوند.

کانفیگ پیشنهادی سرور DL380 Gen9 براساس نوع استفاده

برای خرید سرور HP G9، انتخاب بهترین کانفیگ به بارکاری بستگی دارد. جدول زیر نقطه شروع بررسی است و جایگزین محاسبه منابع واقعی پروژه نیست.

نوع کاربری کانفیگ قابل بررسی
حسابداری و اداری پردازنده متناسب، 32 تا 64GB رم و ذخیره‌سازی دارای تحمل خرابی در صورت نیاز
مجازی‌سازی دو پردازنده سازگار، رم متناسب با VMها و SSD یا RAID دارای IOPS کافی
فایل‌سرور و آرشیو شاسی و تعداد Bay متناسب با ظرفیت، HDD Enterprise و بکاپ مستقل
پایگاه‌داده CPU و RAM متناسب با موتور دیتابیس، SSD سازگار و کنترلر ذخیره‌سازی مناسب

مقادیر پیشنهادی باید با حجم اطلاعات، تعداد کاربران و نرم‌افزار اصلی کنترل شوند. انتخاب صرفاً براساس تعداد هسته یا ظرفیت RAM می‌تواند هزینه اضافی ایجاد کند.

مدیریت iLO 4، پاور Redundant و کارت شبکه در DL380 G9

سرور HPE DL380 Gen9 از iLO 4 برای مدیریت از راه دور استفاده می‌کند. امکان مشاهده وضعیت سخت‌افزار و بعضی عملیات مدیریتی از طریق این سامانه وجود دارد؛ قابلیت‌های پیشرفته بسته به نسخه Firmware و لایسنس موردنیاز فعال می‌شوند.

در کانفیگ‌های مناسب می‌توان از دو پاور HPE Flex Slot برای افزونگی منبع تغذیه استفاده کرد. برای حفظ Redundancy باید پاورهای سازگار و هماهنگ انتخاب شوند و مجموع مصرف سرور نیز در نظر گرفته شود.

امکان افزودن کارت شبکه سریع‌تر از طریق FlexibleLOM یا PCIe نیز در نسخه‌های سازگار وجود دارد. بااین‌حال، قبل از انتخاب کارت 10GbE باید پورت‌های شبکه، Riser، اسلات‌های آزاد و شرایط پشتیبانی دستگاه بررسی شوند.

مقایسه سرور HP DL380 G9 با DL380 G10 و G11

انتخاب میان نسل‌های DL380 باید براساس قیمت نهایی کانفیگ، عملکرد موردنیاز، مصرف انرژی، قابلیت‌های امنیتی و امکان استفاده از سیستم‌عامل و Hypervisor پشتیبانی‌شده انجام شود.

DL380 Gen9

گزینه اقتصادی‌تر در بازار استوک، با پردازنده Xeon E5 v3/v4 و رم DDR4.

محصول همین صفحه

DL380 Gen10

نسل جدیدتر با خانواده پردازنده Xeon Scalable و فناوری‌ها و ویژگی‌های مدیریتی متفاوت.

بررسی DL380 G10 ←

DL380 Gen11

پلتفرم جدیدتر با DDR5 و امکانات توسعه و امنیت متفاوت، مناسب بررسی برای پروژه‌های بلندمدت.

بررسی DL380 G11 ←

برای اجرای نسخه‌های جدید VMware ESXi، Windows Server یا سایر سیستم‌عامل‌ها، حتماً فهرست سازگاری سازنده نرم‌افزار، CPU، کنترلر و کارت شبکه را بررسی کنید. قدیمی‌تر بودن پلتفرم DL380 G9 ممکن است محدودیت پشتیبانی ایجاد کند.

نکات مهم هنگام خرید سرور استوک HP DL380 G9

در خرید سرور استوک، صرف روشن شدن دستگاه یا داشتن پردازنده قوی برای تأیید کیفیت کانفیگ کافی نیست. بهتر است وضعیت سخت‌افزار و قطعات تحویلی به‌صورت شفاف مشخص باشد.

  • نوع شاسی دقیق: 8SFF، 15LFF، 26SFF یا کانفیگ دیگر.
  • مدل، تعداد و نسل پردازنده‌های Xeon نصب‌شده.
  • ظرفیت، تعداد ماژول‌ها، سرعت و نوع رم DDR4.
  • مدل RAID Controller و وضعیت کش یا Smart Storage Battery.
  • تعداد هاردها و SSDها، ظرفیت، نوع رابط و شرایط سلامت آن‌ها.
  • تعداد پاورها، توان هر پاور و وضعیت Redundancy.
  • تعداد فن‌ها و هماهنگی آن‌ها با شاسی و پردازنده‌ها.
  • وضعیت iLO 4 و Firmware سرور.
  • وجود Riser، کدی هارد، ریل رک و سایر متعلقات موردنیاز.
  • وضعیت سلامت تجهیزات، شرایط گارانتی و جزئیات مندرج در پیش‌فاکتور.
نکته ویژه خرید استوک

سرور DL380 G9 ممکن است با کانفیگ‌های متفاوتی در بازار عرضه شود. قیمت پایین‌تر یک کانفیگ الزاماً به‌معنی خرید اقتصادی‌تر نیست؛ وجود کنترلر مناسب، رم کافی، پاور دوم، دیسک سالم و قطعات موردنیاز باید در هزینه نهایی محاسبه شود.

قیمت سرور HP DL380 G9 چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سرور DL380 G9 به شاسی، مدل CPU، تعداد پردازنده، ظرفیت رم، کنترلر RAID، دیسک‌های نصب‌شده، تعداد پاور و وضعیت قطعات وابسته است.

برای نمونه، کانفیگی با شاسی 8SFF و دو هارد با نسخه 26SFF دارای تعداد زیادی هارد سازمانی از نظر هزینه یکسان نیست. حتی دو سرور با پردازنده مشابه نیز ممکن است به دلیل تفاوت رم، کنترلر و ذخیره‌سازی، قیمت متفاوتی داشته باشند.

در صفحه محصول فرابرد تک، کانفیگ‌های مختلف به‌صورت گزینه‌های انتخابی در ووکامرس ارائه می‌شوند. بهتر است هنگام مقایسه قیمت، مشخصات کامل همان گزینه و وضعیت موجودی بررسی شود.

برای دریافت پیش‌فاکتور دقیق

تعداد کاربران، نرم‌افزار اصلی، تعداد VMها، ظرفیت ذخیره‌سازی، بودجه و نیاز به ریل و متعلقات را مشخص کنید. کانفیگ پیشنهادی باید بر اساس این اطلاعات بررسی شود، نه صرفاً مدل DL380 G9.

جمع‌بندی؛ خرید HPE DL380 Gen9 برای چه سازمانی منطقی است؟

سرور HP DL380 G9 برای شرکت‌هایی که به سرور رکمونت دو پردازنده‌ای با امکان انتخاب کانفیگ اقتصادی نیاز دارند، همچنان گزینه‌ای برای بررسی است. این مدل از پردازنده‌های Xeon E5 v3/v4، رم DDR4 ECC و انواع شاسی SFF یا LFF پشتیبانی می‌کند.

در خرید این مدل باید بیش از نام سرور، به کانفیگ واقعی توجه کنید: شاسی، تعداد Bay، رم، CPU، کنترلر RAID، وضعیت دیسک‌ها و پاور، تعیین‌کننده ارزش خرید هستند.

اگر پروژه دارای الزامات پشتیبانی جدید، امنیت بالا یا بارکاری سنگین است، سرورهای DL380 Gen10 و Gen11 نیز باید در تصمیم نهایی مقایسه شوند.

FARABORD TECH | HPE SERVER SOLUTIONS

خرید و استعلام قیمت سرور HP DL380 G9 از فرابرد تک

فرابرد رایانه هوشمند آریانا در زمینه تأمین سرورهای HPE، قطعات سروری، رم، HDD، SSD و کنترلرهای ذخیره‌سازی فعالیت می‌کند. برای انتخاب کانفیگ مناسب DL380 Gen9 می‌توانید نوع کاربری و بودجه پروژه را اعلام کنید.

وضعیت موجودی، قیمت، مشخصات قطعات، متعلقات تحویلی و شرایط گارانتی هر کانفیگ مطابق پیش‌فاکتور تعیین می‌شوند.

سؤالات متداول درباره سرور HPE DL380 G9

آیا سرور HP DL380 G9 هنوز ارزش خرید دارد؟

برای بعضی سرویس‌های داخلی، پروژه‌های اقتصادی و نیازهای دارای پشتیبانی نرم‌افزاری سازگار قابل بررسی است. برای پروژه‌های جدید و حساس بهتر است نسل‌های جدیدتر نیز مقایسه شوند.

سرور DL380 G9 از چه پردازنده‌هایی پشتیبانی می‌کند؟

از خانواده Intel Xeon E5-2600 v3 و v4، با حداکثر دو پردازنده سازگار. ترکیب v3 و v4 در یک دستگاه پشتیبانی نمی‌شود.

حداکثر رم سرور DL380 Gen9 چقدر است؟

در پیکربندی‌های خاص تا 768GB با RDIMM و تا 3TB با LRDIMM پشتیبانی می‌شود. نوع پردازنده، Firmware

جدول مشخصات سرور
برند

HPE

حداکثر تعداد هسته قابل پردازش

22 هسته

نسخه iLO

iLO 4

RAID کنترلر

Dynamic Smart Array B140i – قابلیت ارتقا به: Smart Array P440ar Smart Array P840

تعداد کانال رم

8 کانال

نوع حافظه رم

DDR4 LRDIMM, RDIMM

تعداد اسلات رم

12 اسلات برای هر CPU – 24 اسلات

پردازنده های سازگار

سری پردازنده های Intel Xeon E5-2600 V3 , V4

مدل سرور

DL380

نسل سرور

G9

نوع سرور

رک مونت

ابعاد

67.94 × 44.55 × 8.73 سانتیمتر

منبع تغذیه

Flex Slot Hot Plug 500W, 800W, 1400W

جدول مشخصات CPU
برند

HPE

نسل سرور

G9

نقاط قوت

  • امکانات امنیتی
  • مدیریت سرور HPE ProLiant DL380 G9
  • قیمت مناسب سرور
  • گزینه قدرتمند و قابل اعتماد در بازار تجهیزات IT
  • نسخه 4 iLO

100

حسابداری

100

هاستینگ

100

امور اداری

100

گیمینگ
🎧
مشاوره تخصصی فرابرد تک

استعلام قیمت، موجودی و پیش‌فاکتور رسمی

برای انتخاب مدل مناسب، بررسی گارانتی، کانفیگ و خرید سازمانی تجهیزات IT با کارشناس فروش در ارتباط باشید.

تلفن ثابت: 02191097707 | موبایل: 09128496972
مقایسه 0